Křemelina - zkušenosti a postřehy

Když jsem poprvé slyšel o křemelině na semináři dr. Robina Murphyho, tak mi to připadalo jako sen. Ale znám už dr. Robina Murphyho několik let, tak jsem mu všechny ty fakta o působení křemeliny uvěřil. Přijel jsem domů ze semináře a začal jsem na internetu hledat, kde bych si ji objednal. Nakonec se mi to podařilo z Anglie a za pět dní jsem měl balíček s křemelinou doma. Začal jsem křemelinu užívat a také jsem o ní vyprávěl svým známým, kteří si ji objednali taky. Po několika týdnech užívání jsem shromáždil následující poznatky a zkušenosti s užíváním křemeliny a účinku na lidský organizmus.


1) Muž, 48 let - Začal jsem křemelinu užívat před 3 týdny a její užívání má na mě velmi pozitivní účinek. Prvním efektem bylo upravení stolice, objevily se častější pohyby střev. Stolice je vydatnější, častější a dokonce jsem nezaznamenal problém se stolicí kvůli přechodu na letní čas. Poslední dva roky to byl problém se vyprázdnit o hodinu dřív, tak mi přechod na letní čas rozhodil biorytmus. Dalším postřehem byla změna pocitů, cítím se více odpočinutý a mám více energie. Pociťuji větší pohodu a mám lepší náladu. Po snídání mám zvláštní příjemný pocit v břiše nebo ve střevech: je to příjemný až nepopsatelný pocit čistoty tlustého střeva, lehkosti a prázdnoty. Trávení jídla je také snadnější bez nějaké plynatosti nebo říhání. Je to prostě fantazie.

Myslím si, že po třech týdnech se účinek křemeliny na můj organizmus jenom stupňuje, mám pevnější a lesklejší nehty, vypadává mi méně vlasů, kůže je zdravější. Dnes ráno mi i má pleť připadala jemnější a hladší, jako bych omládl o pár let. Dále mám pocit jako bych zhubl o dvě až tři kila, při mé nadváze je i toto pozitivním znamením, že se mé tělo čistí od toxinů. Nepociťuji ani takový hlad, a zmenšila se má touha na sladkosti. Sem tam jsem míval problémy s vyšším krevním tlakem, ale teď po užívání křemeliny tyto výkyvy tlaku nepociťuji. Užívání křemeliny ovlivnilo i můj přístup k práci, jsem více v pohodě, nevnímám tolik stres a taky se mi více daří. Je až nepředstavitelné, jak tato látka dokáže ovlivnit lidský organizmus na všech úrovních lidského bytí. Myslím si, že užívání křemeliny změnilo můj dosavadní život a konečně jsem udělal něco zásadního pro své zdraví. Minulý víkend jsem byl na zahrádce a jako obvykle toho chce člověk udělat co nejvíce. Měl jsem hodně energie, takže jsem se dobře přepracoval. Na druhý den jsem byl utahaný a začalo mě bolet koleno, po užití homeopatika Rhus toxicodendronu C200 a díky užívání křemeliny mě to za pár dní přešlo.

Užívám křemelinu hned ráno po probuzení, do poháru studené vody si dám vrchovatou čajovou lžičku křemeliny, promíchám ji a nechám chvíli odstát. Roztok potom najednou vypijí, křemelina nemá žádnou nepříjemnou chuť nebo vůni. Při větším množství je při pití trošku cítit zeminou, ale můžete tomu předejít přidáním křemeliny do šťávy nebo džusu. Další dávku užijí většinou po příchodu z práce nebo do večeře v 18 hodin. Díky užívání křemeliny se cítím celý den v pohodě a očekávám další pozitivní účinky křemeliny na můj organizmus. Doporučuji křemelinu všem svým známým a přátelům, někteří mají už také stejné pozitivní zkušenosti s užíváním křemeliny jako já.

2) Muž, 54 let - Užívám křemelinu 1 týden a pociťují následující změny: Po prvním užití jsem po třech hodinách pocítil silné kručení v břiše, na to i silné píchání vpravo jako bych měl zápal slepého střeva. Na druhý den ráno přišlo náhlé nucení na stolici, dostal jsem průjem a musel jsem 5x na záchod. Dobře mě to pročistilo. Potom jsem vzal druhou dávku, pak se stav normalizoval a průjem vymizel. Mám lepší pocit pohody, nejsem tak stresovaný a napjatý. Mám více energie a dokážu více udělat než předtím. Mám více sexuální energie a delší výdrž při styku. Stolice se normalizovala, předtím jsem míval často průjmy z nervozity, což mě omezovalo ráno v odjezdu za prací. Vymizela mi i bolest břicha, kterou jsem si způsobil z přejedení, léčenou už 2 týdny puškvorcem. Upravila se i srdcová činnost, při měření tlaku jsem míval poruchy srdečního rytmu, po užívání křemeliny to vymizelo. Křemelina měla vliv i na mé močové cesty, má moč měla předtím takovou zajímavou vůni, po užívání křemeliny to zmizelo.

Zkusil jsem přidat křemelinu k zubní pastě, po 4 dnech užívání mám bělejší a lesklejší zuby. Jsem kuřákem a po vyčištění zubů vyplachuji úplně hnědou vodu. Dávám křemelinu i našim kočkám do mléka 2x denně, od té doby nemají tolikrát průjem a neserou už po celém dvoře. Další použití křemeliny jsem vyzkoušel na našich oleandrech a ovocných stromech, které jsem postříkal křemelinou. Z oleandru zmizely mšice a na broskvi se objevilo plno květů. Dále jsem posypal chodník proti mravencům a po aplikaci křemeliny mravenci zmizely. Po týdnu použití hodnotím účinky křemeliny velmi kladně a očekávám další pozitivní účinky křemeliny na svou kůži, protože už od narození trpím ichtyózou.

Manželka, 55 let - začal jsem ji podávat křemelinu 1x denně, po pár dnech ji začala užívat sama 2x denně bez donucení. Je klidnější, je více v pohodě a určitě má na ni křemelina pozitivní vliv.

Tchýně, 79 let - Má dg. osteoporózy a různých civilizačních chorob, na které užívá hromadu alopatických léků. Po 3 dnech užívání křemeliny 2x denně jsme si všimly u ní následující změny: Předtím měla problém se vyjádřit, hodně přemýšlela, většinou koktala. Teď reaguje okamžitě, hned dá zpětnou vazbu a odpoví na otázku. Je více přítomná a všímavá, komunikuje se zájmem s jinými lidmi.

3) Žena, 57 let - užívám křemelinu dva týdny a mohu jen potvrdit její pozitivní účinky na lidský organizmus. Nejdříve jsem měla jeden zvýšenou chuť k jídlu, ale pak se to upravilo. Detoxikace tlustého střeva probíhá častější a objemnější stolicí, mám pocit prázdného břicha, jak bych nic nesnědla. Jsem vitálnější, nepociťuji už po obědě takovou únavu. Mám více energie a jsem více v pohodě.

Dalším efektem užívání křemeliny je to, že jsem shodila několik kil, což bylo předtím nemožné. Všechny šaty jsou mi velké a kalhoty mi padají. Nemám téměř žádnou chuť k jídlu a objevil se i odpor k masu. Vysoký krevní tlak se mi stabilizoval. Pociťuji lehkost těla. Užívám už větší dávky, abych ještě více prohloubila účinek křemeliny na můj organizmus.

Článek bude postupně doplňován o nové poznatky a zkušenosti s užíváním a působením křemeliny na lidský organizmus.

LED televízory