Proč je očkování nebezpečné

Teorie vakcinace je založená na vratkých základech, ke kterým přispěly zfalšované výsledky experimentů vakcinace na lidech od Edwarda Jennera a Luise Pasteura. Sto let výzkumu klasické školní medicíny potvrdilo, že klasická medicína způsobila očkováním více utrpení a úmrtí než jakákoliv jiná aktivita školní medicíny.Dr. Edward Jenner (1749 - 1833) v roce 1796 experimentuje s očkováním proti pravým neštovicím. V roce 1798 píše o 23 případech očkování, mezi něž zahrnul 15 případů osob, které vůbec očkovaní nebyli a spontánně se vyléčili z onemocnění pravými neštovicemi. Z celé skupiny byly jen 4 případy, které vykazovaly změnu k lepšímu, přičemž několik dní po očkování zemřel 5letý John Baker, a díky tomuto podvodu se už očkuje více než sto let po celém světě.

Chemik Luis Pasteur (1822 - 1895) experimentoval se slinami vzteklých psů, kde nemohl dosáhnout žádných hmatatelných důkazů. Z toho usoudil, že původce nemoci musí být velmi malý, neviditelný pro lidské oko. Celá jeho teorie očkování je založena na jednom případu kluka pokousaného vzteklým psem. Dotyčný kluk tuto infekci přežil, ale to se stalo i se dvěma muži, kteří dítě zachraňovali před psem a byli také pokousáni. Tito muži nebyli dopraveni do Paříže k Luisi Pasteurovi, tudíž nebyli očkováni, takže buď neměl dotyčný pes vzteklinu, nebo jí neměl ani očkovaný chlapec. Tím položil základy celého očkovacího průmyslu, teorii o infekci a viru, v roce 1885 zavádí očkování proti vzteklině, pak proti sněti slezinné atd.

Z toho vyplývají následující závěry:
1) Nikdy neexistoval důkaz o ochraně a účinku vakcinace!!!
2) Očkování dokáže způsobit obrovské škody na lidském zdraví!!!
3) Očkování neposkytuje ochranu, jak je nám slibováno!!!

Výroba vakcín

Kultury použité na výrobu vakcín se pěstují na zvířatech např. na slepičích vejcích, v krvi zvířat nebo na usmrcených lidských plodech, je to tzv. medium. Dále se k tomu používají tzv. Hela buňky, které jsou spojené s paní Henrietou Lacks, jenž onemocněla progresivní rakovinnou nemocí, její rakovinné buňky po jejím úmrtí používají k výrobě vakcín. Dalším pojmem jsou Vero buňky, které pochází ze zvířat, většinou z kočkodana zeleného. Poté máme geneticky vyrobené vakcíny, které se označují jako „rekombinantní", v tom vidím ohrožení genetického fondu lidstva, což může v budoucnosti způsobit biologickou katastrofu.

Složení vakcín

Každá vakcína obsahuje 80 - 100 složek, proto jsou velmi nebezpečné pro malé děti, které se nemohou bránit a při první vakcinaci nemají vyvinutý ani svůj imunitní systém. Tyto složky nejsou uvedeny v příbalovém letáčku, protože uvést se musí jen látky přidané mezi výrobou a balením, takže úřady povolující tyto vakcíny, nemají žádnou vědomost o složení vakcíny, které je součástí obchodního tajemství výrobce vakcíny.

Vakcíny se z 98% skládají z nervových jedů, které dodává chemický průmysl a jejich účinek je vyzkoušen, až když je povoleno jejich použití úřady. Tomuto povolení by měla předcházet klinická studia, která jsou většinou zmanipulovaná.

Vakcíny obsahují:

antigeny - baktérie a viry
konzervační látky - Thiomersal (obsahuje 48,9% rtuti), Natriumtimerfonat (obsahuje 43,7% rtuti), 2-Phenoxyethanol
adjuvanty (pomocné látky) - rozpouštědla, pufry, fosfáty, karbonáty, stabilizátory (medium 199, polysorbát 80, hydrolyzovaná želatina, lidský albumín, sulfát hliníku
přísady - emulgátory, antibiotika, formaldehyd
zbytky - rtuť, Thiomersal, rekombinantní organizmy, výživný roztok

Rtuť způsobuje problém s učením, poruchy koncentrace, hyperaktivitu a taky autismus u dětí. Je to pro farmaceutické firmy výborný byznis, nejdřív naše děti udělají nemocnými a pak jim dají Ritalin, který má také hodně vedlejších účinků, tak předepisují ještě jeden lék na jeho vedlejší účinky.

2-Phenoxyethanol je vědě znám už více než 20 let jako jed, který poškozuje nervy a ledviny.

Lidský albumín se přidává proto, aby se předešlo anafylaktickému šoku dítěte, je přenesená cizorodá bílkovina do jeho organizmu, děje se přitom přenos viru ze zvířete na člověka.

Sulfát hliníku se přidává kvůli zvýšení imunitní odezvy, u starších lidí způsobuje Alzheimerovu nemoc, které je charakteristická vysokým obsahem hliníku v krvi.

Antibiotika se přidávají kvůli zánětům, které vyvolá očkovací látka a aby zůstaly pod kontrolou.

Farmaceutický průmysl tvrdí, že se bez přísad v očkovací látce nevytvoří v těle protilátky.

Přitom je dokázáno, že počet protilátek v těle nevypovídá nic o jeho ochraně, je jen důkazem toho, že se organizmus dostal do kontaktu s původcem nákazy. Tento jedovatý kokteil se vstříkne do dobře prokrveného svalu, během několika málo minut se dostane do krevního oběhu dítěte a koluje dokola celým tělem. U dětí do tří let je velké nebezpečí kvůli extrémně propustné hematoencefalitické bariéře, kde se díky tomu usazují těžké kovy a tělo je není schopno vyloučit. Takto způsobená škoda ještě není u tak malého dítěte vidět. Problémy se většinou objeví ve věku 1 roku, kdy by dítě mělo vykazovat nějaké mentální schopnosti, ale neděje se to tak a souvislost s očkování se už popře.

Vedlejší účinky očkování

astma - po potlačené neurodermatidě
alergie - každé druhé dítě, má to stoupající tendenci
snížená imunita - proti mnohým nachlazením a onemocněním
časté záněty mandlí a středního ucha
poruchy řeči - více jako 50% prvňáčků nedokáže správně mluvit
poruchy chování - hyperaktivita
neutišitelný křik nebo pláč
HHE - hypotonické hyporesponzivní epizody
náhlé úmrtí dítěte (SSID) - často po očkování proti tetanu, záškrtu a černému kašli
apnotické pauzy, zástavy dýchání - mající trvání několik málo nebo více sekund v noci při spánku
křečové záchvaty, febrilní křeče především po očkování proti spalničkám, přiušnícím, zarděnkám a planým neštovicím
ochrnutí - ochrnutí končetiny, očkované ruky, nohy nebo celé tělo
epilepsie - poškození nervů a ledvin nervovými jedy ve vakcíně
autoimunitní onemocnění - skleróza multiplex po očkování proti žloutence typu A, proti rakovině děložního hrdla, proti klíšťové encefalitidě (FSME)
diabetes, juveniální cukrovka - objeví se po očkování proti klíšťatům, přiušnicím a HIB
encefalitida a menigitida - možnost objevení se po každém druhu očkování
Guillan-Barré syndrom (GBS) - ochrnutí, které vede k zástavě dechu hlavně po očkování po FSME a chřipce!
chronická únava a deprese - hlavně po očkování proti žloutence typu A a B
neklid jako předzvěst hyperaktivity
počůrávání dítěte - když by už mělo mít vypěstované hygienické návyky
poruchy spánku
pozastavení růstu na 2-3 roky
zaostalost vývoje na více let
velmi častá úmrtí po očkování

Studie o účinnosti vakcín

V žádném případě neexistuje kontrolní skupina a výsledky testů jsou zfalšované, studie účinnosti jsou financované farmaceutickou společností, která vyplatí honorář dotyčnému jen po dosvědčení pozitivního účinku vakcíny. V opačném případě honorář není vyplacen a studie nesmí být zveřejněna, je majetkem farmaceutické firmy. Dále důkaz účinnosti vakcíny je založen na přítomnosti protilátek v těle, které jsou jen potvrzením kontaktu organizmu s původcem nákazy. Statistiky a výsledky se upravují a zkreslují do té doby, dokud nesvědčí ve prospěch farmaceutické firmy.

Neexistuje ani jedna neutrální studie o účinnosti vakcíny, kterou by provedl nezávislý vědec s náhodnou dvojitou slepou zkouškou, kde by byly dvě skupiny dobrovolníků, z které by jedna dostala vakcínu a druhá placebo, přesto jsou vakcíny registrovány.

Proč vymizely nemoci?

Měly už klesající tendenci dávno před počátkem očkování, už tehdy klesalo jejich rozšíření a závažnost. Dělo se to díky následujícím faktorům:

dostatečná výživa
čistá pitná voda
hygiena
teplé, suché bydlení
mír a blahobyt

Neexistuje ani jedna vakcína, která by alespoň na několik hodin dokázala ochránit nás, naše děti, naše zvířata před nákazou!!!

Očkovaný člověk může kdykoliv onemocnět, ať už v důsledku nehody nebo po oslabení zdraví jako neočkovaný člověk, nebude v tom žádný rozdíl, jeho nemoc nebude mít ani slabší průběh nebo méně komplikací. Onemocní stejně jako neočkovaný člověk a někdy ještě vážněji a dříve, protože u něj došlo k poškození imunitního systému na vícero úrovních!!!

Jsou dvě skupiny dětí, které by neměly být očkované, a to nemocné a zdravé!!!

Poslední uměle vyvolaná epidemie prasečí chřipky je důkazem neobvyklé aktivity farmaceutického průmyslu, který ovládá všechna media a tak šíří strach a paniku mezi lidmi, aby se nechali dobrovolně naočkovat tím svinstvem, které by nás mělo ochránit před prasečí chřipkou. Tato nebývalá aktivita je nanejvýše podezřelá, protože na obyčejnou sezónní chřipku umírá mnohem více lidí, než doteď umřelo na prasečí chřipku. Jako obvykle pro nás připravili jedovatý kokteil, za který by se nemusel stydět ani dr. Mengele. V těchto případech po očkování hrozí neplodnost, Guillan-Barré syndrom a další závažná autoimunitní onemocnění.

Farmaceutické společnosti mají své lobby i v tak vysoce postavené světové organizaci jako je WHO, díky ní se můžeme připravit při vyhlášení pandémie na úplné potlačení veškerých lidských práv za účelem vakcinace celé populace. Nejdříve se založí očkovací centra, kde budou lidi pod tlakem medií dobrovolně chodit se naočkovat, pak budou obesláni lidé, kteří se nedostavili pod hrozbou represe a nakonec ti, s nejpevnější vůlí k odporu budou násilně očkováni, aby neohrozili „dobro" společnosti.

Proto řekněme důrazné „NE" vakcinaci proti prasečí chřipce!!!

Zdroj:
http://www.mustwatch.cz/film/interview-s-jane-burg...
http://www.mustwatch.cz/film/anita-petek-dimmer-oc...

LED televízory