Homeopatická a herbální léčba a prevence rakoviny prsu

Tento víkend se v Praze uskutečnil seminář s vůdčí osobností současné homeopatie dr. Robinem Murphym, který je autorem řady odborných publikací, z nichž Homeopatické syntetické repertorium bylo vydáno i u nás. Dr. Murphy se zabývá výzkumem rakoviny od roku 1979 a po bezmála 30letých zkušenostech přístupuje k těmto případům ze dvou hledisek.1) homeopatie
2) bylinná tonika

I on se snážil být dlouho správným homeopatem a používal jenom homeopatii, měl dobré výsledky, ale poté co začal používat bylinné tonika, dostavily se ještě lepší výsledky, to je efekt rychlého ústupu nádoru.
Jedním z témat byla lékařská praxe dr. Samuela Hahnemanna, zakladatele homeopatie. Homeopatii objevil až po dvacetileté lékařské praxi, 20 let praktizoval normální medicínu, ve svých poznámkách poskytl dobré informace o léčbě rakoviny. Všichni homeopati ignorují to, co Hahnemann napsal předtím než objevil homeopatii.

Dále obsahem přednášky byla následující témata:

- Informace o rakovině prsu, rizikové faktory a jak jim předcházet, příčina rakoviny prs, jak se vyvíjí a co potřebuje k růstu, teorie příčiny vzniku rakoviny dr. Ota Warburga, který dostal 2x Nobelovu cenu za své výzkumy.

- Prevence a uzdravování rakoviny prsu – masáž prs, správná výživa, cvičení, hygiena, odstranění překážek v léčbě, dieta dr. Budwig.

- Homeopatie a rakovina prsu – principy pro předepsání léků na rakovinu, nejlepší homeopatické léky v této indikaci, Repertorium rakoviny prsu, Materia medika rakoviny prsu.

- Rakovina prsu a rakovinné miasma – mylné představy o konceptu dědičnosti rakoviny.

- Odebírání a vedení případu, důležitost nalezení správného léku a neměnit lék z intelektuálních důvodů, 5. stádií před smrtí, známky uzdravování, důležitost pozvednutí hladiny vitální energie pacienta.

- Bylinná přípravky a potravinová tonika k prevenci a léčení rakoviny prsu – použití natronu (sódy), olejové terapie, černé melasy, jablečného octu, peroxidu vodíku, kajenského pepřu, bylinné tonika nějak vypadly – nebyl na ně čas.

- Protokoly Dr. Murphyho o léčbě – případy, které byly řešeny tímto způsobem, to je homeopatii a toniky, což mělo svůj efekt na stav pacienta.

Celý seminář proběhl v příjemné pracovní atmosféře, oživen masáží prs, kterou si udělali i muži a nejen ženy :-))

LED televízory