Homeopatická léčba boreliózy

„Co to máš na stehně za flek?!!“, zeptal se mne manžel ráno, když jsem vyšla ze sprchy. „Jaký?“, zeptala jsem se opatrně. Nastavil mi zrcadlo a já se podívala: na zadní straně stehna byla červená skvrna velikosti dezertního talířku, ostře ohraničená, s bílou tečkou uprostřed. Klíště!!!

Bydlíme u lesa, každoročně objevím několik klíšťat přisátých na svém těle i na těle rodiny a domácích zvířat. Před lety jsme se nechali všichni proti klíšťové encefalitidě očkovat, tak jsem takové banalitě nepřikládala žádnou váhu. Nic takového se mi stát přece nemůže!!!


A stalo se. To poslední klíště bylo infikované. Propadla jsem panice. Počáteční šok vystřídal chladný rozum. Zavolala jsem příteli homeopatovi a celou věc jsme spolu prodiskutovali. Nejdříve mi vynadal, že jsem se nechala očkovat (náchylnost k potížím po uštípnutí klíštětem je pak větší) a pak se mnou všechny symptomy rozebral a doporučil homeopatický lék.
Ale začnu od začátku, jak to všechno začalo: Asi koncem srpna jsem cítila malé štípnutí na stehně. Poškrábala se a nevěnovala tomu žádnou pozornost. Čas od času jsem se poškrábala, ale po týdnu jsem na onom místě cítila horkost a velké svědění. Manžel mne prohlédl a našel malou červenou skvrnu velikosti padesátikoruny. Druhý den jsem odjela na prohlídku k lékaři. Řekla jsem mu, že to je pravděpodobně od klíštěte, ale tuto diagnózu popřel. Doslova řekl: „Taková blbost, je to prasklá žilka, sestro, připravte Višněvského zábal, zalepíme to a sundáte až za tři dny.“ Zaplatila jsem poplatek a odešla domů. Po třech dnech obklad sundala, rána zbledla, už nesvědila. Na incident jsem zapomněla a už se jím nezabývala.
Koncem září jsem se cítila hrozně unavená, bolela mne hlava, měla jsem revmatickou bolest v krku, bolely mě klouby, kyčle, ramena, byla jsem celá rozlámaná, se zvýšenou teplotou a vůbec jsem se cítila pod psa. Říkám si, ta chřipka letos ale brzy začíná! Objevila se neuralgie v obličeji, začal tik v levém oku, zuby trnuly. Rozbolela mne páteř, jakoby začínal ischias, křeče lýtek a otoky dolních končetin. Bolest bodavá a píchavá stoupala odspodu nahoru, z periferie do centra. V hrudi jsem cítila začínající zánět průdušek. Byl pátek, říkám si, nějak to ještě dnes přežiji, v sobotu si odpočinu a přes víkend vše vyležím. V pondělí budu jako rybička! Vlezu pod sprchu, po teplé vodě ještě studenou, abych se probrala, vylezu a slyším: „Co to máš na stehně za flek?“
Okamžitě jsem sedla do auta a frrr za doktorem: „Tak co, doktore, ještě to není od klíštěte?“
Skvrna již byla veliká jako dezertní talířek, žhnula, svědila, bolela. Tentokrát mou původní diagnózu potvrdil, odebral krev, přidělil tři krabičky anglických antibiotik a poslal mne domů s tím, že za týden budou výsledky krevních testů.
Nelenila jsem, zavolala příteli a dohodli jsme se na postupu homeopatické léčby. Antibiotika jsem odložila, připravila LEDUM C6, 10 globulí jsem rozpustila v 1 dl destilované vody, protřepala a začala s terapií plusováním léku. Tato metoda spočívá v užití 1 lžičky léku a doplnění lahvičky jednou lžičkou destilované vody, která se před dalším užití léku znova protřepe. První dávku LEDUM C6+, 1 lžičku jsem vzala v pátek kolem poledne, poté jsem lék užila každé 2 hodiny. Měla jsem teplotu, trochu strach, vypila jsem sklenici studené vody a lehla si do postele. Během několika minut jsem usnula.
Po třetí dávce plusování léku se mi začala točit hlava, měla jsem v ní teplo a pocit jako při nafetování po první cigaretě po dlouhé době abstinence. V mozku mi šimralo, jako když lezou mravenci, na zádech jsem cítila mráz, tik v pravém oku, pocit vnitřního tepla, do nohou se mi vrátil cit. Dostavila se nadměrná plačtivost a průjem. Sebemenší podnět mne dovedl k slzám, celá ubrečená jsem usnula. Ráno se dostavil nebývalý klid a celkové uvolnění. Spustila se rýma a začala jsem kýchat - asi obnovení imunity.
Zdál se mi sen o pokladu (milovaná osoba). Našla jsem ztracený zlatý prsten s diamantem (mateřský archetyp, poznání, jednota mužského a ženského principu, víra v uzdravení, kruh – opakování, reinkarnace, nekonečno, věčnost) a stříbrné náušnice (šperky – rodina, zdraví, vlastní JÁ, sebedůvěra, sexualita, mateřství) a dlouhý zlatý řetěz (mužský sexuální symbol, individualita, vnitřní celistvost, čest, úplná zářivá osobnost). Centrum vědomí je z ega přesunuto ke svému původnímu zdroji. Veškerá energie je soustředěna na tomto původním a nezkaženém místě (zdraví se vrácí na původní pozici).
Večer jsem vzala LEDUM C6+, ráno LEDUM C6+, v poledne C6+ po 1 lžičce. Dýchací cesty se uvolnily kýcháním, cítila jsem tenze v břiše, jako před průjmem. Odpoledne se znovu objevil průjem, teplota zmizela, v celém těle se rozlil pocit příjemného tepla. Skvrna na stehně byla na omak ledově studená, pod kůží jsem pociťovala svědění a mravenčení. Na jazyku jsem necítila žádnou chuť, pocit spáleného patra.. Dostala jsem obrovskou žízeň na studené nápoje, nohy jsem si musela ponořit do lavoru s ledovou vodou, pak teprve došlo ke zlepšení.
Další večer jsem začala potencovat LEDUM a užila LEDUM C 9, ráno LEDUM C15 a večer LEDUM C30. Dala jsem tekutinu do lahvičky se zabroušenou zátkou. Vzala jsem si 1 lžičku a doplnila lahvičku jednou lžičkou destilované vody a pak protřepala, aby se lék znovu napotencoval.
Po Ledu C30+ se mi zdal sen o společnosti ve starém kamenném mlýně. Venku bylo horko (horečka), uvnitř ledový chlad (Ledum). Byl to veselý spolek intelektuálů, což značí nové a pozitivní zprávy. Mlýn byl v činnosti – úspěšný podnik se povede. Společnost seděla kolem starého dubového stolu – požehnání, dlouhý věk, hosté. Překládala jsem článek z němčiny a nemohla jsem si vzpomenout na ekvivalent jednoho slovesa. Nakonec jsem si vzpomněla, všichni mi tleskali a podávali mi ruce. Překládání není o dokonalém otrockém překladu, ale o slovní zásobě a citlivosti k jazyku překladatelem. Potřásání rukou značí mít dobré přátele (homeopatie), usmíření, dobrá zpráva, sebevědomí, být jistý sám sebou a svými postupy. Probudila jsem se klidná, spokojená a věděla jsem, že se léčba povede a výsledky budou vynikající.
Do týdne mi lékař potvrdil z výsledků krve Lymskou boreliozu. Ale já už věděla, že vnitřní přerod započal. Plusováním jsem pokračovala ještě tři týdny. Všechny symptomy pominuly. Cítila jsem se dokonale zdravá, plná elánu, žádné křeče nohou, bolesti kloubů pominuly, únava ustoupila. Před čtrnácti dny (po měsíci od prvního odběru krve) jsem zajela na další kontrolní odběr.
Před týdnem jsem si jela pro výsledky. Doktor byl celý nadšený, že jsem dobrala antibiotika a vše se stabilizovalo k normálu. Pochválil mne. Usmála jsem se na něj, škoda, že jsem mu nemohla říci, že antibiotika jsou v popelnici a že mne vyléčilo LEDUM. Prohlásil by mne za čarodějnici a být to v 16. století, tak hořím na hranici. Omlouvám se, pane doktore, ale já věřím homeopatii!
Cestou od lékaře jsem byla tak nadšená, že jsem si otevřela okno, pustila rádio na plné pecky a zpívala si do rytmu písniček. Teď ležím s opravdovou chřipkou a teplotou, nohy v lavoru s horkou vodou, rýma teče jako Niagárské vodopády. Upíjím „horkou sedmu“ Magnesiu phosphoricu a u srdce mne blaží pocit, že se léčím podruhé a opět s HOMEOPATIÍ.

Zdroj: http://vilcakul.extra.hu

Poznámky: Ledum palustre bylo použito v potenci C6, protože bylo k dispozici jen v této potenci. Metodou plusováním jsme se snažili využít maximální účinek této potence. K potencování bylo přistoupeno kvůli stagnaci stavu a projevům intenzivního stavu Ledum palustre (touha po chladné koupeli, žízeň na studené nápoje, odkrývání se v posteli a spánek při otevřeném okně). Po podání léku Ledum palustre C9 došlo k dalšímu zlepšení, C15 i C30 přineslo také stabilizování stavu, ale jen intenzivním užíváním Ledum palustre C30+ bylo dosaženo vyléčení tohoto stavu. Samozřejmě v záloze je připravena v případě potřeby Ledum palustre v potenci C200. :-)

LED televízory