KURDLIPID – Materie medika, klíčové symptomy, charakteristické znaky

Kurdlipid (Curdlipid) je homeopatický lék vyrobený z loje kurdské ovce ze Střední Asie. Tento tuk z podocasní žlázy se už odedávna používá v lidové medicíně Uzbekistánu a v jiných středoasijských státech. Je známo, že byly použity prostředky obsahující tento tuk na oživení a zachování sexuální potence u bucharského emíra. Moderní věda potvrdila, že jedním aspektem tohoto procesu je stařecká ateroskleróza. Tím se naruší metabolismus tuků v organizmu, načež dojde ke změně ve struktuře cévních stěn, což může způsobovat onemocnění věnčitých tepen, vysoký krevní tlak, cerebrovaskulární příhody, poruchy paměti a oslabení mentálního charakteru u starších lidí. Tento homeopatický lék zaměřený na přicházející aterosklerózu zpomaluje stárnutí. Cílem nově vytvořeného léku Kurdlipidu z ovčího loje je normalizace metabolismu tuků. Přitom se nejedná jenom o antiaterosklerotický efekt, ale i způsob léčby stimuluje výměnu lipidů, zvláště při obezitě. Lék byl důkladně testován v předních výzkumných lékařských institutech v Rusku, ale i v zahraničí.

Materie medika Kurdlipidu zahrnuje následující symptomy:Mysl

Vztek, který je potlačen velkým úsilím. Onemocnění z potlačeného vzteku. Podrážděnost, obzvláště když ho kritizují. Veliká přecitlivělost na kritiku. Tvrdohlavost. Pomalé myšlení. Omezenost. Přečte text, ale nerozumí tomu, co četl. Obtížné soustředění. Slabá paměť.Hlava

Těžkost.Oči

Atheroma.Obličej

Opuchlost.Ústa

Nepříjemná chuť slaniny. Kovová chuť. Snížená chuť na cigarety u kuřáků.Žaludek

Zvýšená nebo snížená chuť k jídlu. Těžkost. Vytvoření příjemného pocitu plnosti. Touha po tuku nebo odpor k tukům.Trávení

Tíha v pravém hypochondriu, obzvláště po tučných a smažených jídlech. Ostrá bolest v pravém hypochondriu, vystřeluje do oblasti pod dolní roh pravé lopatky, zhoršení jídlem nebo pitím (ještě i vodou).Rectum (konečník)

Zácpa bez nucení na stolici.Muž

Slabá potence. Snížená sexuální touha.Žena

Opoždění nebo vymizení menstruace. Svědění hráze po potlačeném vzteku.Končetiny

Bolest v kloubech, jako napětí. Pocit edému achilové šlachy. Otok nohy. Bolest v kloubech, beze změny při pohybu.Spánek

Nespavost bez příčiny.Sny

V různých situacích sny o násilí. „Rakev má formu jako velké housle“. Příbuzní by ho rádi pohřbili zaživa, sní o tom, že je pošle někam.Kůže

Pocit hrbolků pod kůží. Zvyšující se svědění.Všeobecně

Obezita. Zhubnutí. Edém.Výsledky pokusů preparátu Kurdlipid během jeho několikadenního testování a jeho klíčové symptomy:

Velká chuť na tuk a sádlo s otokem nebo píchavé bolesti pod pravým žebrem.

Pocit hrbolků, bulek pod kůží, které tam ve skutečnosti nejsou.Klinický případ.

Žena, 43 let přišla za doktorem se stížností na píchavé bolesti pod pravým žebrem, která ji znepokojovala po dobu 14 dnů. V anamnéze měla chronické netvrdé tukové bulky pod pravými žebry, které se vyskytují 1x až 2x do roka. Pacientka odpověděla, že současné zhoršení je mnohem větší než obvykle, s doprovázející chutí na tučné a sádlo. Když vidí v časopisu rybu, ze které vytéká mastnota, začne slinění v ústech a chuť sníst takovou potravinu. Kurdlipid C6 jí výrazně od všech problémů pomohl.Lék měl efektivitu v těchto případech:

1. Tloustnutí různého charakteru (rodové dispozice k tloušťce, hypothyreóza, alimentární obezita aj.). Při užití preparátu došlo ke snížení hmotnosti v průměru o 5 – 7 kg, což znamená 12, 7 % původní váhy těla.

2. Porušení pravidelné menstruace a neplodnost u žen s neuroendokrinním syndromem (tloustnutí aj.).

3. Dysfunkce vaječníků (zastavení menstruace) u nemocných s obezitou.

4. Hirsutismus – nadměrné ochlupení mužského typu u žen, u obézních pacientek nebo s tendencí k vyšší hmotnosti při normální úrovni hormonů v krvi, rovněž u androgenů (mužské pohlavní hormony). Viditelně pomáhá v situacích při zvýšeném množství receptorů k androgenům ve tkáních.Klinický případ:

Žena 24 let přišla s hirsutismem. Měla menší nadváhu a normální menstruační cyklus. Jiné problémy neměla. Úroveň hormonů hypofýzy, vaječníků a štítné žlázy byla v normě. Kurdlipid C6 snížil intenzitu růstu ochlupení na těle po depilaci. Je třeba poznamenat, že do příjmu Kurdlipidu brala pacientka různé homeopatické prostředky bez efektu, což vylučuje placebo efekt.
5. Různé změny při zvyšování hmotnosti.
6. Ateroskleróza. Kurdlipid snižuje všeobecně úroveň lipidů v krvi, cholesterol, lipoproteiny i na nízké a velmi nízké úrovni, zvyšuje úroveň důležitých lipoproteinů. Koeficient aterogennosti se snížil v průměru na 30 %, což poukazuje na vysoký aterosklerotický účinek preparátu. Lék snižuje stupeň průtoku krve v cévách mozku, které jsou zasažené aterosklerózou, na 10 až 100% v přímé závislosti podle stupně nemoci. U 84 % případů s užitím Kurdlipidu se zlepšila paměť, pozornost a druhotná myšlenková pohotovost u nemocných s aterosklerózou. Preparát způsobuje zvýšení mužské potence, která byla snížena aterosklerózou.
7. Tuková distrofie jater a jiných orgánů (srdce, plíce).
8. Alkoholová hepatitida.
9. Onemocnění žlučníku s cholesterolovými kameny. Chronická cholecystitida.
10. Snížená funkce jater. Preparát stimuluje zpacovávání bílkovin játry.
11. Narušení vyšších psychických funkcí (paměť, pozornost), u pacientů ischemických poruch, při nedokrvení mozku, u pacientů s aterosklerózou cév mozku a při arteriální hypertenzi.
12. Funkční narušení vyšších psychických funkcí (paměť, pozornost aj.) při duševním přetížení. Například stimulace myšlenkové aktivity, zlepšení paměti, pozornost po duševním přetížení u studentů během zkoušek a j.
13. Očista organismu. Preparát funguje jako jaterní drenáž. Dokázáno, že se snižuje toxicita organismu.
14. Při hladovění pod lékařským dozorem, také při snaze a stabilizaci různých léčebných programů na snížení hmotnosti.
15. U osob, které nemají možnost se normálně stravovat, při úplné ztrátě chuti k jídlu (navozuje příjemný pocit sytosti).
16. Ve sportovní homeopatii se využívá v soustavě anabolických kompexů pro stabilizační efekt tréninků (zamezuje „přechodu” svalové tkáně na tukovou), při náhlém přerušení sportovních výsledků, aerobiku, baletu aj. V takovém případě je třeba pokračovat v podání preparátu po 1,5 měsíci. Kurdlipid byl zařazen do metodických pokynů homeopatie Centra sportovní medicíny UMMC Olympijského výboru RF pro olympijské týmy.
17. Hypodynamika po těžkých traumatech, po operacích aj.
18. Pro snížení výrazné dysfunkce jater po alopatických preparátech (antibiotika, hormonální kontraceptiva aj.).
19. Ateromy (kožní cysty) víček.
20. Ekzémy. Neurodermatitida.

21. Lipomy.


Získané informace představují významné použití preparátu Kurdlipid. Při objevení se nových poznatků o Kurdlipidu, bude MM léku obnovena, což bude využito v dalším vydání.

Literatura:
Tiraspolski I. V., Timofeeva T. V. Curdlipid - new monocomponent homeopathic remedy - М.: РАДЭКОН, 2000 - 32 с.

překlad © 2009 vilcakul.extra.hu

LED televízory