Léčba postvakcinačního syndromu (případy)

Případ 1)
12měs. Chlapec - 3týdny po očkování DPTP/HIB začal kašlat, sípat, dostal chronickou rýmu – léčen klasicky Fixotidem. Poprvé v 8 týdnech dostal průjem, měl alergii na kontakt se zvířaty, na zakouřenou místnost. Rodiče ho ujistili, že se jeho nálada nezměnila – napříč svému fyzickému stavu je spokojený. Po 3 sériích potencované vakcíny se zlepšily plíce, přestalo sípání a zmizel průjem, chlapec se podle rodičů úplně změnil, je šťastnější, méně pláče, více se směje. Dítě je už ve 2 měsíci očkováno a rodiče ještě neznají povahu svých dětí, co je pro ně normální.Tinus doporučuje, aby rodiče nenechávali očkovat děti před 12.měsícem života.

Případ 2)
Holčička Esmee má 12 měsíců, nespokojená, alergie na proteiny, průjem, chronická rýma, silně slzí, ekzém, špatná obranyschopnost, neklidná, stále pláče. Nespokojená na Zemi - špatná reinkarnace – Lac maternum, ale jestli je to kvůli fyzickým symptomům, tak musíme léčit následky očkování. Je důležité vědět, kam máme zaměřit svou léčbu, ne jako robot, který nahází vše do počítače a ten vyhodí lék. Stav této holčičky se zhoršil po 1. očkování DPTP/HIB ve 2 měsících, pak měla na všechny očkování prudkou reakci. Po prvních sériích potencované vakcíny se psychicky zlepšila, je šťastná a spokojená, je méně náročná a začaly jí růst vlasy.

Případ 3)
dívka 11měsíců, astmatička, chrastivé dýchání, ekzém – Veritolin, hodně pláče a chce sedět mamince neustále na klíně. Je to normální? Kdo ví?
Po 3 sériích Ditepe/HIB zmizel ekzém, astma, hraje si, je šťastná, směje se, lépe zvládá odloučení od matky, ani si nevšimne, že odešla – krásná reakce.

Případ 4)
21 měsíční chlapec Maud, trpí chronickým nachlazením, časté záněty středního ucha, je bez chuti k jídlu po očkování na příušnice, zarděnky, předtím nikdy nebyl nemocný. Důležité vědět jestli před očkováním nebo po, nastaly problémy. Musíte být opatrní – zhoršení zdraví trvá měsíce někdy i roky – autismus se objevil 4 měsíce po této vakcíně. Po podání potencované vakcíny MMR se dítě stalo jiným dítětem - všechny fyzické potíže ztratily a je šťastnější, milý a spokojený.

Domnívá se , že skutečně velká část agresivity a nespokojenosti pochází z očkování!!!

Případ 5)
Juul, 26 měsíční dívka s dětskou artritidou, začalo to zánětem středního ucha a chřipkou před 3-tí dávkou DTP/HIB, ve 14měsících se u ní začala rozvíjet artritida po chřipce bez horečky, což není normální – zlá reakce. Jak uvažujeme o původu artritidy po chřipce nebo je to reakce na očkování – není normální dostat artritidu po chřipce. Po 6 měsících byla očkovaná vakcínou MMR – první lék podal potencovanou vakcínu MMR, aby si byl jist, že jsou odstraněny všechny problémy po této vakcíně a lze tu očekávat, že se většinou dostaví reakce už po prvním podaní. Matka popisuje potom její povahu – je otevřenější, spokojenější, živější, zdravější - to ta stará Juul, nyní může normálně chodit. Celá rodina je překvapená touhle změnou, po 2 letech léčby je bez potíží, bez léků, schopná chodit.

Případ 6)
Marit ( 14 měsíců ), problémy nastaly v období mezi první a druhou dávkou očkování – dostala atak třesu v nohách a v pažích, je potom jako by v bezvědomí. V době, kdy proběhla ta konzultace, ty ataky začaly být intenzivnější a po celém těle. Vyšetření EEG neukázalo žádné abnormality. Má také chronickou rýmu, agresivně kouše a štípe. Už po první sérii potencované vakcíny je spokojenější, hravější, více mluví. Zmizela její agresivita, po 7. sérii zmizel její třes a dívka je veselá a šťastná.

Případ 7)
Marieke (5 let) – problémy začaly po 3 dávce vakcíny. Má bronchitidu, kašel, je velice slabá, chron. nachlazení. Teď její 5 let, očkování bylo ve 3 měsíci. Dostala potencovanou vakcínu Ditepe/HIB, MMR – nic se nezměnilo. Ve 4 letech Ditepe, MMR – dostala i ve 14 měsících. Začal od posledního očkování MMR a tím posledním. Po 3 sériích po té první vakcíny se změnila v jiné dítě – zmizely břišní problémy, slabost, přestala se počůrávat, je otevřenější a veselejší. Je schopná lépe zvládat problémy a je dobrodružnější. Původní Marieke se vrátila.

Vidíte, jak může očkování ovládnout chování dětí, přitom rodiče přišli kvůli fyzickým symptomům.

Případ 8)
Sebastián (9 let) – problémy: chronický kašel v zimě, stále se počůrává a pokecává do kalhot. Po každé dávce Ditepe, MMR dostane vysokou horečku, od 2 – 3 let dostával často Penicilin. Časté infekce v krku – 3 roky mu vybrali mandle – často je nešťastný, nespokojený a bez nálady. Po několika sériích potencovaných antibiotik, Ditepe, MMR se uzdravil na mentální i fyzické úrovni.

mezi jednotlivými sériemi se čeká 1-2 týdny, pak se podává další série. Při krátké sérii čeká týden. Při dlouhé ( 1 měsíční ), tak 2 týdny čeká - pokud dojde ale k relapsu dříve, vidíme že jedna série nestačí!

případ 9)
chlapec Kay 9let, Problémy po 3 měsíci – chronický zánět středního ucha, astmatická bronchitida, průjmy během 2 let. Vidíte, že můžete léčit po uplynutí několika let, stalo se mezitím hodně věcí. Homeopatie je léčbou příčin, jestli je tam novější příčina pro nerovnováhu, tak nejdříve musíme léčit tu novou příčinu a pak se vrátíme k následkům po očkování. Homeopati by měli uvažovat o příčinách, často se objeví střevní problémy jako je průjem, je to silné vodítko. Dva roky ho léčil dětský lékař, ale bezvýsledně. Když byl u něho, měl každý den bolesti břicha i ucha, zlé jedl a byl emočně nestabilní. Často pláče, je naštvaný a v noci úzkostný. Začal léčbu Saccharum off. 200 – vynímečná léčba, většinou začíná potencovanou vakcínou – tento chlapec měl silný problém Saccharu, problém očkování byl daleko, ale to nezabralo. Pak dostal potence DTP/HIV, MMR a DPTP – nastala změna – bolesti břicha zmizely, zlepšil se na všech úrovních.

Případ 10)
Dívka Xaviera (12 měsíců) – najednou padá, není schopná sedět vzpřímeně, má bronchitidu, špatně spí, má hysterické chování a také mlátí hlavou.

pokud dítě mlátí hlavou o něco, tak je to vždy následek očkování


Vše po očkování Ditepe v 11 měsíci, EEG v normě, pediatr jí doporučil na behaviorální terapii. Po potencované vakcíně spala 11 hodin bez přestání – je klidnější – hysterické ječení zmizelo, bez problémů sedí a přestala mlátit hlavou – je to tak jednoduché, v alopatii těžké - co s ní?

Případ 11)
Děvčátko Sofie (5 let) – hystericky pláče po první dávce očkování, ve 3 měsíci DPTP/HIB po druhé dávce neutěšitelný stav – v noci se budí s jekotem. Ve 2 letech jí předepsali Prometazín – bez vyšetření. Ve 3 letech pavor nocturnus – dostala se na psychiatrii – to je neuvěřitelné! Vše ji rozruší, pláče bez příčiny, na potencovanou vakcínu zareagovala poměrně silně – připomíná to reakci na očkování – vztek, agrese – kope a tluče. Úzkost nakonec zmizí a spí hlubokým spánkem a opět normálně funguje.


My ty děti uvedeme do nemoci a pak potřebují psychiatra – to je zdravotní péče!

Případ 12)
Amy (3,5 let) – 16 dní po očkování MMR – prudké křeče s bezvědomím, trvaly 3 hodiny, potom epilepsie – Depakine 200mg. Po injekci se zcela proměnila její nálada – stala se agresivní, vzteklá, neovládatelná, často unavená, když vstala, chce hned lehnout. Po potencované vakcíně MMR se vrátilo její chování k normálu – agrese a vztek úplně zmizel, je zase šťastná a otevřená. Je to stará Amy, její epilepsie nezmizela, ta nejde vždy vyléčit.

Případ 13)
Kasper 14let – chronická rýma, záněty středního ucha, vysoké horečky. Po očkování ochablost noh a po roce cukrovka. Po MMR a DTPol se vyvinula cukrovka, byl vždy uzavřené dítě s autistickými rysy, s malou empatii, ve skupině špatně fungoval, rigidní ve svých názorech. Uprostřed své puberty odmítá vše, co se mu nelíbí. Můžeme říci, že je to v tomhle věku normální, ale objevuje se u něj hrozný vztek, kdy je drzý a odporuje.

Po několika (4) sériích MMR a (6)DTP a (3)DPTP se zlepšil jeho fyzický stav, zmizely autistické rysy a úplně se změnil. Navazuje snadno kontakt, úplná změna – co to děláme?

Případ 14)
Koo (2letý) – problémy se objevily po 3 dávce DPTP/HIB – astmatická bronchitida, je neklidný, špatně se soustředí a při pláči má zástavu dechu. Budil se mezi druhou a třetí hodinou křikem, trvalo 15 minut než ho uklidnili, nechtěl se vůbec chovat. Po 2 sériích potencované vakcíny DPTP/HIB klidně spí ve své posteli. Neklid úplně zmizel a život přestal pro něj být zápas. Tady ta léčba promění život mnoha dětem, tak jako očkování promění život mnoha dětem!

Případ 15)
Wessel (má 1 rok a 1 měsíc) – silná epilepsie, vůbec nemluví, je mentálně hendikepovaný. Má chronickou rýmu a odmítá se mazlit. Začal otáčet hlavu k jedné straně, po 6 sériích potencované vakcíny zmizela epilepsie, je šťastnější, tančí, je schopný samostatnosti. Používal Depazine, teď po jeden a půl roku bere poloviční dávky Depazinu, po 8 sériích DPT s akupunkturou.

Případ 16)
Fleur (18 měsíců) – v 11 měsíci je velmi agresivní, motoricky zpomalená, nosí ji k fyzioterapeutovi. Měla 4x zánět středního ucha, po očkování MMR se její agrese ještě zhoršila. Po 3 dávkách pot. vakcíny MMR a 3 dávkách DPTP/HIB se úplně změnila, začala se vyvíjet.

Případ 17)
Tanera (15 měsíců) – je bez diagnózy – ztratil se ji lesk v očích a přestala mít zájem o okolní svět mezi 1 – 2 dávkou DPTP/HIB – nastaly změny na emocionální úrovni. Má ekzém, hlen v plících a dušnost. Po vakcíně MMR se její stav zhoršil – je unavená, chronický kašel, potíže při chůzi, hodně se potila při cvičení i v noci. Chronický průjem, nemá chuť k jídlu – vidíte hodně problémů – dostala 3 série MMR a 3 série DPTP/HIB – zmizely všechny její fyzické symptomy. Je klidnější, má zvýšený zájem o okolní svět, všeho si všímá a vrátila se jí jiskra do očí. Zatím co ostatní děti mají jednu infekci za druhou, ona je odolná proti všemu.


TĚŽKÉ PŘÍPADY

Případ 18)
kluk 4,5 roku - autismus po injekci MMR v 16 měsících, rychle se vyvíjel, rychle chodil. Po 1 týdnu po očkování MMR zhoršení, začal být agresivní (je to důležitý následek očkování). Ve škole je neovládatelný, ostře ječí, před cizími lidmi se úplně stáhne, hází hračky. Přestal úplně mluvit, zhoršení fyzického vývoje, začal špatně spát, přestal reagovat na světlo, na své okolí. Přestal se kontaktovat očima, stažené zorničky, měl měkké stolice, často krvácel z nosu. Po 5-ti sériích MMR, se mu otevřely oči, začal se kontaktovat očima, opět bylo možné k němu přistoupit. Spí hlubokým spánkem, začal mluvit, otevřel oči a nevadí mu světlo. Je schopen opakovat slova, skládá věty o 2-3 slovech, reaguje na okolní svět, který již vnímá, navazuje kontakt s rodiči a lidmi, které má rád, následuje instrukce, přestává se destruovat. Utěšuje sestru, když pláče, méně se bojí. Po každé potenci vakcíny MMR ječel, bylo to zhoršení a pak nastalo čím dál tím větší zlepšení. Je to milý kluk, opona se opět otevřela, po každé sérii MMR se stále zlepšuje.

Tento případ je dobrým příkladem vztahu mezi problémy s chováním a očkováním MMR a to z více důvodů:

Hned po očkování MMR se objevil autismus v 16 měsíci!

Jasné zlepšení po 3 letech, na emocionální, mentální a fyzické úrovni po léčbě potencovanou vakcínou MMR!

Došlo k prudkému relapsu (4 dny) po podání potencované vakcíny MMR 6 – podobně jako po očkování MMR! Potom zhoršení došlo k úžasnému zlepšení autismu – to dokazuje, že jeho stav byl způsobený vakcínou MMR – to ředění MMR 6 je relativně nejblíže k materiální dávce.

Případ 19)
2letý kluk Joep, milý až do 4 měsíce, kdy byl očkovaný proti MMR, poté změna chovaní: je agresivní,vzteklý, tluče hlavou o podlahu, bije ostatní děti i sám sebe. Celá rodina je z toho rozrušená, pediatr je posla ke psychoterapeutovi (2-3 měsíce). Po potencované MMR se chovaní změnilo a normalizovalo - přestal tlouct sebe i jiné děti a bouchat hlavou o podlahu. Občas ještě dochází k relapsu, vždy se jeho chovaní vrátilo do normálu po potencované vakcíně MMR. Stalé relapsy, ale je šance, že zůstane normálním dítětem jako předtím.

Případ 20)
Kluk Wiebe (2,5 roku) s diagnózou postupného zhoršení vývoje, postupný autismus, silně retardovaný na fyzické a duševní úrovni. Tluče hlavou a ječí místo pláče, žije ve svém světě. Potíže nastaly po 4 dávce očkování DPTP/HIB v 11 měsíci. Po první injekci dostal vysokou horečku, trvala 3 dny. Napříč diagnóze autismu ve 14 měsíci zase očkování MMR. Po první dávce potencované MMR měl žaludeční problémy, aby viděl jestli je tam zatížení – co se bude dít po potencované DPTP/HIB? – dojde k reakci, reaguje na vnější podněty, zlepšilo se svalové napětí, začal opět chodit, začal se bát ostatních dětí. Přestal tlouct hlavou, navazuje lépe kontakt s očima, začal se mazlit, řeč se nezlepšovala, teď 3 slova.

V Holandsku nikdy neočkovali proti tuberkulóze a je tam nejmenší výskyt tuberkulózy na světě!

Případ 21)
Chlapec Timo ( 21 měsíční) – dg. Kiss-syndrom, problém se začal po první dávce DPTP/HIB ve druhém měsíci a po každé další dávce zhoršení – vysoká horečka a průjem. Zodpovědný lékař tomu nevěnoval žádnou pozornost, neviděl vztah mezi injekcí a jeho problémy. V 21 měsíci je slabý, daleko za svým vývojem, neschopen sedět, nedokáže jíst – kojenecká výživa. Křeče, strabismus, chronická rinitida. Po sérii potencované MMR a několika sérií DPTP/HIB se změnil. Je schopen vstát, zmizela frustrace, že nedokáže dělat, co chce. Dokonce ho začal těšit život, začal lépe chápat stavebnice. Zlepšil se jeho vztah s okolím a odmítá nosit brýle. Všechny poznává a je si vědom okolí. Přestaly křeče, je spontánní a dobrodružnější, doteď mu řeč moc nešla, teď už vyslovuje první slova. Nyní je šťastný, předtím jen ječel a jeho matka říká: „Máme dítě, z kterého se můžeme těšit“.


Případ 22)
Kluk Jeroen (16 let) - těžká mozková dysfunkce, problémy se soustředěním, poruchy chovaní, hyperaktivita. Začal být depresivní po očkování MMR a injekci DTPol v 9 letech. Předtím byl klidný, chodil rád do školy. Potom nechtěl do školy, stěžoval si na bolesti břicha, začal být agresivní, nemotorný, nejistý v kontaktu s ostatními dětmi. Je unavený, nemá žádný rytmus dne a noci, chodí za školu, zavírá se ve svém pokoji a zavírá dveře. V pubertě si dělá jen to, co on chce a odmítá rodičovskou kontrolu, velice neklidný. Nespavost, duchem nepřítomný, snadno podrážděný, bral Ritalen – lepší chovaní ve škole – že by to bylo normální v pubertě? NE! Po potencované vakcíně MMR a DTPol je klidný a normální dospívající, přestal brát Ritalen a být agresivní. 

Případ 23)
Kluk Nick (2,5 roku) – dg. pravděpodobně lehká mozková dysfunkce, je neklidný, neovládatelný, velice agresivní k ostatním dětem – tluče, kope a strká je. První 3 měsíce neustále plakal, bylo s ním nemožné navázat opravdový kontakt. Už v děloze byl velmi neklidný, matka měla pohmožděné dvě žebra – je to normální? Být už tehdy tak neklidný a agresivní! Je bledý, otevřený, neustále mluví a všeho se dotýká. Není schopen soustředění, má neovládatelné výbuchy vzteku. Od samého začátku odmítá jakýkoliv láskyplný kontakt, odmítá sedět mámě na klíně – může za vše zlobivý kluk – ale není tomu tak. Má sklon k infekcím, dostal 8 dávek antibiotik, má opakované záněty středního ucha, před jeden a půl rokem mu vybrali mandle. Rodiče měli obavu před cestou do zahraničí a nechali se očkovat proti žluté horečce, žloutence a DTPol – to vysvětluje nástup jeho potíží ještě před jeho narozením. Když má pravdu – vyléčí se symptomy a když ne, tak se nevyléčí – to je jednoduché. Vždy reagoval vysokou horečkou po očkování, 2 dny po akutní zánět kloubů, léčeny antibiotiky. Dostal 3 série potencované vakcíny MMR – beze změny, pak zvýšené potence DPTP/HIB – ty ho změnily, dostal silnou reakci na kůži, velmi páchnoucí stolici. Pak zmizla jeho agrese, je klidný, šťastný a jemný, sedá mámě na klín, dává jí pusu a mazlí se s ní. Přestal být neklidný a je uvolněný. Musíme jít k příčině, pak je snadné léčit!


Případ 24)
Marten (11 měsíců) – bez dg., potíže nastaly po druhé dávce DPTP/HIB – přestala navazovat kontakt s očima, neusměje se, přestala cítit bolest. Je stažená do sebe, ztratila se z ní radost, neustále zírá do stropu. V 9 měsíci neustále zvedá nohy při dotyku chodidel země, není schopná se otočit ani lézt, sotva hýbe tělem. Je schopná ležet jen na zádech, v 6 – 7 měsíci měla ekzém od kolen dolů, zploštělý zátylek. Po 3 prodloužených sériích DPTP/HIB a osteopatii došlo k dramatickým změnám na mentální, emocionální i fyzické úrovni. Je zase schopná se vztekat a smát se, začala mrmlat, povídat a je schopná sedět. Postaví se a dá nohy na zem, navazuje kontakt očima, je opět milá holčička, co ví, co chce. Ve 20 měsíci už chodí.

Lidi, kteří jsou vinní za její stav, nevidí žádný důvod proč by se neměla očkovat dále.

Případ 25)
Kluk Kain (3,5 roku) – v 11 měsíci velmi vzteklý malý kluk. V prvních měsících to bylo šťastné, milé dítě, které vše bralo lehce. Matka mu napsala dopis, kde mu vyčítá: „Do všeho tlučeš a házíš to pryč. Musíš jít až na samou hranici, není žádný střed. Proč ta strašná zuřivost? Od 2 let jsi začal kopat a tlouci ostatní děti. Často ležíš na gauči a zíráš do stropu se zavřenýma očima, je tak těžké tě zvládnout. A já vím, že jsi vevnitř ten malý milý kluk, tam ho najdeme a pomůžeme mu ven“. Do 4 měsíce měl normální vývoj, pak se zastavil, je celý ztuhlý. Nedokáže ležet mámě v náručí, ve 20 měsíci začal chodit po špičkách. Vztah mezi očkováním a jeho problémy – při každé dávce byla jeho reakce čím dál tím prudší. Neustalý pláč 4 dny po očkování, vysoká horečka, mával taky rukama (znak autismu) – po vakcíně MMR bledá kůže, kolem úst modrošedý kruh, je úzkostlivý, přecitlivělý na hluk. Má typický nedostatek obranyschopnosti – kašel, rachotivé dýchání, záněty očí, pneumonie, zánět středního ucha, chronická chřipka, tonzilitida – vybrali mu mandle v 27 měsíci. Pouze po jedné sérii MMR rozložené na 4 týdny a je dítě k nepoznání, rodiče i přátelé jsou nadšení z té změny. Kain si zpívá a je šťastný, noční můra je pryč. Druhá série MMR, DPTP/HIB nepřinesla žádnou změnu. Malý se má po dvou letech dobře, nemá infekce, má dobrou náladu, více energie, vyvíjí se bez problémů. Občas má záchvaty vzteku, úplně zmizel jeho neustalý vztek, jedna potencovaná vakcína MMR mu vrátila zdraví.

Případ 26) 
Dívka Milou (2,5 roku) – autismus, do půl roku nic, vše nepozorovatelně začalo v 18 měsíci u pediatra. Je nepřítomná duchem, nenavazuje oční kontakt, nebrala hračky. Po každém očkování má mentální záchvat pláče a jekotu. Očkování nebyla přikládaná žádná souvislost s jejím stavem, není schopná mluvit, v jednom roku už říkala:“táta a máma“ a tleskala na pozdrav. Při narození silné dítě, ale první známky poškození očkováním se objevily po očkování v 6 měsíci – ochablá. V jednom roce byla schopná stát, po půl roce schopná udělat první kroky – to byla poslední kapka do poháru – vše zmizelo, dělali jí různé testy, ale nic nenašly. DTPT/HIB, MMR – to je často následkem očkování, pak se dělají genetické testy, nic se nenajde. Poškození po očkování se nedá diagnostikovat, ani na to nepomyslí. Chodili na terapii, první série potencované vakcíny MMR rozložené do 4 týdnů – je jí lépe, má zase jiskru v očích, udržuje kontakt, je bdělejší, méně zívá, pláče, když jí matka nechá o samotě. Zmizelo chrastivé dýchání, bavilo jí dívání na karnevalový průvod. Rodina byla překvapená, po potencované DPTP/HIB – horečka, zvrácení – vždy pak začala lépe mluvit, lepší kontakt, ještě nemluví – začala mrmlat, teď dostala Sacch. 30K!

Případ 27)
Kluk Tom (6 let) – dg. mozková dysfunkce – všechny problémy začaly po očkování MMR ve 14 měsíci, během 5 minut omdlel, za 2 hodiny měl kopřivku po celém těle a o 2 dny to už bylo jiné dítě. Předtím byl klidný, měl dobrou chuť k jídlu, vše snědl, spával do 7 hodiny - teď po očkování neklidný, neposlušný a destruktivní, špatná chuť k jídlu (vybíravost) a budí se v 5 hodin. Ve škole je milý, doma se odvrací od mámy a vše mlátí, hází kameny a písek, má záchvaty vzteku, tluče a kope dokonce i mámu, uráží jí i nadává ostatním. Bezdůvodně tluče pěstí ostatní děti do břicha, zle se soustředí, špatně si hraje. V noci se potí, má řídkou zapáchající stolici. Během první série MMR do 2 měsíců se chová jako 1 roční dítě, sedí mámě na klíně, cucá si prsty (nový symptom), hraje si, je přístupnější, přestal být agresivní, opět spí do 7 hodiny do rána, opět je to náš malý kluk. Občas se mu to v hlavě zamotá a pak si sám řekne o své pilulky potencované MMR.


pokud potencovaná DPTP nezafunguje, tak podá 1 sérii MMR, protože je to zablokované

Vysvětlení zkratek:

DTPT/HIB (Difterie, Tetanus, Pertusin) – Alditepera - je tetanus, záškrt, černý kašel. HIB – po očkování jako TUB. ( Hemophilus influenzae, typ B) používá se 3x. MMR (Morbilli, Parotitida, Rubeola) - jsou spalničky, zarděnky, příušnice. Polio vakcína je proti encefalitidě (obrna) – většinou na jaro.

Často pokud nezabere potencovaná vakcína i když je evidentní vztah k 1. očkování, podává Tinus pravidelně Sac–-off. 30K jednou týdně!

(po 3měsících zlepšení)

Sac-off 30K používá také po úspěšném vyléčení potencovanými vakcínami

Autismus je ve většině případů následek očkování!!!


ZÁVĚR:

Homeopatie je schopná pomocí potencovaných vakcín vyléčit následky po očkování.

Důkaz vztahu očkování a následných problémů přináší vyléčení těchto problémů potencovanou vakcínou.

Očkování může vyvolat všechny druhy problémů, od nejjednodušších až po vážné.

Vedlejší účinky očkování se mohou objevit i za několik měsíců, nenápadně a nepostřehnutelně. Homeopatická léčba na to může být rozhodnou odpovědí.

Všechna očkování mohou vyvolat problémy s chováním, tím i autismus.

Nejpravděpodobnější lék po detoxikační léčbě je Saccharum officinale (hom. lék z cukrové třtiny).

Očkování rodičů v dětství, v dospělosti zvyšuje riziko pro jejich děti, tím že dojde k riziku při očkování. Z toho důvodu bude mít více generací problém s následkem po očkování, podpořené vyšším množstvím očkování.

Homeopatie může přinést odpověď na to, co je zodpovědné za vedlejší účinky očkování -

( použité nosiče vakcíny – těžké kovy, formaldehyd) – to neděláme.

Hlavní překážka v diagnostice je v tom, že doktoři jsou přesvědčeni, že očkování není škodlivé a nemá žádné vedlejší účinky. Mohlo by to ušetřit hodně utrpení a rozsáhlému drahému výzkumu, kdyby do první desítky poškození zařadili následky očkování u dětí.

Autismus je vrcholným projevem širšího vhledu lékařské praxe - to je očkování. Nevíme o něm nic a lékařská profese odmítá vzít za to zodpovědnost.


SCHÉMA:

týden:

1 - vakcína 30K 2x ( pondělí, čtvrtek )

2 - vakcína 200K 2x ( pondělí, čtvrtek )

3 - vakcína 1MK 2x ( pondělí, čtvrtek )

4 - vakcína 10MK 2x ( pondělí, čtvrtek )


Po potenci 30K bez reakce, pak po 200K průjem a pak stále průjem, tak nepřecházíme na 1M, i 3 týden pokračujeme v potenci 200, pak až 1M. Někdy děti neustále reagují na tu jednu potenci, pak nepokračujete neustalé dokola jako by očkování. Po 4 – 5 týdnech, záleží jak dlouho trvá reakce. Když dojde k mírné reakci – pokračujeme ve zvýšené potenci. Když je nečekaně silná – tak se držíte té jedné potence. Namísto K potencí můžeme používat i C potence, nikdy nepodávat vyšší potenci, pokud dítě reaguje, po 2 týdnech čekání opakujeme sérii znovu, tyto série opakujeme tak dlouho, dokud dochází ke zlepšování.

Musíte se zajistit, abyste používali ty správné léky, od Dolisos v Belgii, dal jim holandské vakcíny ( DPTP/NL ). Úspěšnost závisí na tom jaké vakcíny používáte, někteří homeopati, že by bylo dobré rozdělit kombinace vakcín a podat je zvlášť, ale každá má jiné vedlejší látky zvlášť – to by byla větší zátěž, do vakcín se přidávají těžké kovy a pokud se podávají vakcíny samostatně, dostane dítě větší dávku těchto kovů, nejen ty, ale i ony zodpovídají za velkou část problémů očkování.

Takže ne – 3x použil potencovanou vakcínu a vše se zlepšilo a tak mohu pokračovat klasickou homeopatii. Jestliže se pacient pořad zlepšuje a není to ještě 100%, tak 4 – 5 sérií potencované vakcíny, vždy aby dosáhl 100% účinek. Konstituční léčba pak bude účinnější, jestli bude ještě nutná.

Nepotlačujte horečku, ta je nutná k životu!

Zdroj: přednáška dr. Tinuse Smitse 13.-14.09.2003 v Praze

LED televízory