Postvakcinační syndrom I.

Na následky očkování můžeme použít potencovanou vakcínu, protože jsme-li schopni takto vyléčit autismus, tak na tom něco je. Mnoho dětí má problémy s chováním hlavně trojvakcínou (příušnice, neštovice, zarděnky), mají také autismus a lehkou mozkovou dysfunkci, lze to léčit potencovanou očkovací vakcínou.Díky vědeckým výzkumům porozumíme, co v tom je. Hodně výzkumů v Americe, dělali pokusy o významu proteinů v lidském těle. Dr. Wiedfield provádí výzkumy s vakcínou trojkombinace jako jsou např. ( neštovice, příušnice, zarděnky ).

O těchto problémech po očkování existuje hypotéza:

Pokud potíže zmizí po potencované vakcíně, zlepší se po léčbě potencovanou vakcínou – nabízí se důkaz, že ty problémy způsobilo očkování, že to ta původní substance způsobila, jinak to dokázat nejde. To je důležité, v klasické medicíně se nedá jinak dokázat tento vztah. Vše co publikoval, jsou vyléčené případy, pouze u pacientů, kteří zemřeli na následky očkování, to nemůže dokázat.Pro homeopatii existuje důležité pravidloFakt, že mírné, střední, hodně vážné poruchy chování doplněné konkomitaci fyzických problémů jsou léčeny touto metodou, existuje důkaz vztahu mezi očkováním a poruchou chování. Homeopatie je schopná vyléčit následky očkování potencovanou vakcínou.

Používáme 4 různé potence a to 30, 200, 1M a 10M, z té vakcíny na kterou máme podezření, že mohla způsobit tyto problémy. Setkal se s dětmi léčené jen potencí 30 K a nebyly vyléčeny úplně - samotná 30 nestačí, nutno projít všechny stupně, protože došlo k narušení na různých úrovních těmito potencemi bychom měli odstranit všechny příznaky, které vznikly po očkování, tyto potence je třeba několikrát opakovat. Obvykle s těmito 4 potencemi byste měli vyléčit pacienta od všech problémů po očkování. Symptomatickou léčbu můžete začít až po odeznění léčby (konstituční až po opakování všech 4 potencí, někdy potřebujeme i 6CH, nebo i 50M, ale ve většině případů stačí uvedené potence). Řekněme, že 95% příznaků vyléčíte všemi potencemi od 30 – po 10 M. Trvání účinku jedné potence záleží od vážnosti případu a může trvat od 4dnů do 1 – 2 měsíce. Dítě dostane chronickou chřipku po očkování trojkombinací Ditepem, tak je potřeba této léčby. Můžete podat řadu této potencované vakcíny pouze 4 dny – tuto sérii 3 – 4x, v tu chvíli tyto symptomy odejdou. Pokud se však jedná o vážný ekzém, astma, epilepsii, tak nestačí pouhé 4 dny, protože je to příliš krátce i silně. Ta nemoc je příliš silná - musíme tu potencovanou vakcínu podávat déle, např. i 1 – 2 měsíce.

Možnost podávání:

podáme 30C Ditepe v pondělí a úterý jeden týden, 200C v pondělí a úterý další týden apod. Poté je třeba zhodnotit situaci, co je možné – kuličky se dávají pod jazyk. Někdy 4 –10 sériemi podává potence během jednoho měsíce. Více informací najdeme na jeho webové stránce: www. tinussmits.com

Zdroj: přednáška dr. Tinuse Smitse v Praze

LED televízory